TV

24 TV

Doğrusunu Öğrenin

24 TV, “Doğrusunu Öğrenin” sloganı, hızlı, tarafsız, doğru haber anlayışı ve yetenekli kadrosu ile gündem oluşturan, milletin sesine kulak veren haber programları ve yaşam programlarının yer aldığı kanal, 2007 yılında karasal, uydu ve dijital platformlarda yayın hayatına başlamıştır.

Bölgesel ve küresel olayların analiz edildiği haber tartışma programları, haber izleyicisine en özel en sıcak haberleri ve canlı bağlantılarla gündemin yoğun haber akışını ekrandan ve internet sitesinden anlık vermektedir.

24 TV haber merkezinin izleyiciye vaadi; toplumun tansiyonunu anlamaya ve doğru aktarmaya çalışan; adil, önyargısız farklı bakış açıları geliştirebilen ve refleksi kuvvetli bir ekiple her an sıcak ve doğru habere ulaşabileceklerini bilmeleri.

Türkiye ve dünyada yer alan gelişmelerin, yoğun gündem ve haber akışının yanı sıra, kadına yönelik; yemek, psikoloji, gençlere ve aileye yönelik; belgesel, gezi, doğa, tarih, erkeğe yönelik; otomobil ve spor kategorilerinde de yayın yapan geniş yelpazesi ile farklı yaşam programları da izleyici ihtiyacı ve faydasına hizmet etmek için yayın akışında yer almaktadır.

Türkiye’de ki en çok dijital ekranı barındıran ve 360 derece açısı olan stüdyosu ile, Türkçeyi düzgün, doğru kullanan haber spikerleri ve Televizyon haberciliğinde, görseli, efekti, grafiği, haber içeriği, röportajları, canlı bağlantılarıyla yoğun gündemi 24 TV’den seyredin “Doğrusunu Öğrenin”

TV kanalı ve internet siteleri ile 24 TV; Digiturk 40, DSmart 34, Kablo TV / TeleDünya 47, TiviBu 36. Kanallarda ve Türksat-4A üzerinden izlenebilmektedir.

Uygulamalar

Künye

Genel Yayın Yönetmeni Murat Çiçek
Haber Koordinatörü Ömer Özkök
Teknoloji ve Teknik İşler Direktörü Erdal Yayla
Sorumlu Müdür Bahadır Saraçgil
Türkmedya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel
İzleyici Temsilcisi Handan Saran Şeker
Reklam Grup Başkanı Tülay Mutlu Dölen
Reklam Satış Grup Koordinatörü Sabri Sefer
Reklam Satış Direktörü Sema Suntay

İletişim Formu

İletişim Bilgileri

  • Merkez Adresi : Atatürk Mahallesi Bahariye Caddesi No:31 İkitelli- Küçükçekmece/İstanbul
    • Merkez Telefon : 0(212) 473 20 00
    • Merkez Fax : 0(212) 473 21 45

Diğer Markalarımız